LETNÍ TÁBOR 2012 "Ztraceni v říši pohádek"

Za devatero horami, devatero lesy a devatero potoky se rozprostírá říše pohádek. Vydejte se s námi do této dávno zapomenuté země draků, čarodějů, princezen, vodníků, čertů, hloupých Honzů, kouzelných dědečků. Jet může každý, kdo má dost fantazie a odvahy setkat se s tajemnými bytostmi. Pomoz s námi zvítězit dobru nad zlem.

Aktuality

Přihlásit můžete své dítě i na poslední chvíli. V případě příhlášení od 3.6. se informujte o slevě z původní ceny tábora u koordinátora či hlavního vedoucího na uvedených kontaktech. Doporučujeme věnovat pozornost doporučenému seznamu věcí. Děti by si měly sbalit věci do batohu (ideálně s pevnými zády), pouze u malých dětí doporučujeme kufr. Nedoporučujeme brát o moc víc věcí, než které jsou uvedené v seznamu. I když máte obavu, aby Vaše dítě nestrádalo nedostatkem, můžete věřit našim zkušenostem z uplynulých 10ti let pořádání LT. I v našem zájmu je, aby si děti tábor užily a byly spokojené.

Informace k táboru pro rok 2012

KDY: 30.6. - 14. 7. 2012
KDE: Pístovice
CENA: 3500 Kč
  SLEVA: pro dlouhodobé klienty na 3200 Kč!
  SLEVA: při přihlášení od 3.6. 2012 700 Kč
TYP: stanový tábor (stany s podsadou, spacáky, polní kuchyně)
KAPACITY: 24 dětí
  12 dospělých dobrovolníků, kteří prošli školením i psychologickými testy,
ZAMĚŘENÍ: pro děti ve věku 7-16 let
  Pro děti se specifickými potřebami a nutností individuálního přístupu dospělých. Např. uzavřené, úzkostné, hyperaktivní, s problémovým chováním, s poruchou pozornosti, s bolestmi hlavy, s vadami řeči, s epilepsií apod.
SPECIFIKUM: * Individuální přístup (průměrně na 2 děti připadá 1 dospělý).
  * Možnost letního tábora pro děti, které jsou díky svým specifikům jinde nezačlenitelní.
  * Zaměření na rozvíjení pozitivních vlastností, základních dovedností a soběstačnosti dětí (empatie, smyslové vnímání, fyzická zdatnost, samostatnost).
  * Klademe důraz na rozvoj vztahu k přírodě a enviromentálnímu prostředí, proto s sebou nevozíme žádnou náročnou techniku, v kuchyni si vaříme sami.

Ke stažení


REžIM DNE:DOC
INFO LETÁK:1. strana,2. strana

Vedení tábora

HLAVNÍ VEDOUCÍ: Zuzana Pokorná
ZÁSTUPCE: Petra Chvojková
PROGRAMOVÝ VEDOUCÍ: Petra Chvojková
HOSPODÁŘ: Zuzana Pokorná
ZDRAVOTNÍK: Markéta Paloncyová
TECHNICAL SUPPORT, ŘIDIČ: Igor Viduna
KUCHYŇ: Jana Pokorná
ODDÍLOVÍ VEDOUCÍ: Jana Runčáková, Markéta Paloncyová, Jana Vodňanská, Igor Viduna
ASISTENTI VEDOUCÍCH: Radka Pecinová, Martina Hemzová, Zuzana Janáčková, Lenka Vetešková, Eva Doležalová

Naše výprava

The bosses

Zuzka
hlavní vedoucí

Petra
programový vedoucí

teta Jana
kuchařka

Markéta
zdravotnice

Cipajz
průzkum terénu

Monty
security

Hosté

Honza

Martin

Petra

Zelení panteři

Jana

Igor

Martina

Lenka

Market

Jirka

Dominik

Adéla

Kamča

Julda

Jůůheláci

Petra

Radka

Zuzka

Lukáš

Roman

Milan

Maruška

Verča

Matyáš

Bratrstvo červených broučků

Markéta

Janča

Eva

Honza

Viki

Honza

Ivet

Natálka

Sabča

Z táborové kroniky

část autentických záznamů z kroniky, které nebyly nijak dodatečně upravovány ani cenzurovány

Sobota, den 1. (30.6.) - PŘÍJEZD
Odjezd je vždy velmi náročný den, je třeba vše sundat z polic, narovnat do beden, nanosit do několika aut a letos ještě navíc po vyložení donést dlouhou cestu až od mlýna. Bylo to natolik namáhavé, že jsme začali již v pátek v noci - díky Honzo a Marku. A ani v sobotu dopol, když se děti blížily k tábořišti, jsme nebyli hotovi. Ale díky tomu jsme museli vstávat v sobotu před 6 hodinou ranní a mohli zdokumentovat čerstvě postavené tábořiště v prvním ranním oparu. Ani odjezd z nádraží nebývá hračka - chaos, děti, rodiče, papíry, cizí děti a cizí rodiče. No...většinou jsme rádi, když úspěšně vystoupíme z posledního vlaku či autobusu. Vedro panovalo celý den a tak po příjezdu dětí nebyla síla na nic jiného, než na koupaliště. Cestou zpátky jsme se nějak nechtěně dostali do říše pohádek, když jsme prošli branou před lávkou a tak z ničeho nic se v táboře večer objevil čaroděj. Zjistili jsme, že se mu ztratila pohádková kniha a že potřebuje naši pomoc při hledání pohádek.

Zuzka


Neděle, den 2. (1.7.)
Dnes nás po prvním budíčku překvapivě navštívil princ a požádal nás o pomoc při hledání Sněhurky, kterou se snaží zabít zlá královna. Sněhurku jsme našli, ale loupežníci byli děsivý a dokonce některé z nás unesli..."

Zuzka

Pondělí, den 3. (2.7.)
První pohádku jsme úspěšně včera získali a Sněhurka se mohla vrátit do bezpečného úkrytu mocného kouzelníka - vládce celé pohádkové říše. Byli jsme zvědaví, koho potkáme dnes. Nakonec jsme narazili na Guppeta, který díky svým zraněním nebyl schopen včas vyrobit Pinochia. Odvážně jsem se pustili i do tohoto úkolu, ale sehnat materiál na výrobu loutky, která nakonec obživne, nebyla vůbec legrace - museli jsme prokázat, že dokážeme fungovat jako tým. Pro některé z nás to bylo značně vysilující.

Zuzka

Úterý, den 4. (3.7.)
A takhle vypadal kouzelník, který každý večer za námi přicházel a bral si od nás další a další pohádky do své poztrácené knihy. Občas z něj šla i trochu hrůza.

Zuzka


Středa, den 5. (4.7.)
Hledání střevíčku pro Popelku byla taky pěkná fuška, ale počasí nám to vše ulehčilo. A tak jsme si za odměnu udělali večer táborák s buřtama. Pravda, museli jsme trochu podpořit ohnivé mocnosti bubny a zpěvem, aby dopřáli našemu ohni vzplanout, ale pak už byla jen legrace a Luky si pro nás připravil parádní hru. Schválně kdo byl podlé vás nejlepší mířič jogurtu.

Zuzka
Čtvrtek, den 6. (5.7.)Pátek, den 7. (6.7.)Datum poslední změny / generováno:   13. 09. 2015 / 20. 10. 2018, 02:01:48
Copyright © 2007-2011 Petr Záviška 2011-2015 Zuzana Pokorná, LukᚠKukula